Lista startowa 2022-02-06 MOSTKI PUCHAR POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH 2022 BIEG 24 KM

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Joanna --- K4/5 Jędrzejów P
2 0 Albinski Tomasz --- M4/5 Warszawa R
3 0 Banaszewski Łukasz --- M2/3 Staszów P
4 0 Banaś Kamil --- M2/3 Kielce P
5 0 Bęben Robert OSTROBIEC M4/5 Ostrowiec Świętokrzyski P
6 0 Biegaj Arkadiusz --- M4/5 Skarzysko-Kamienna P
7 0 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M4/5 Świerczek P
8 0 Botkiewicz Jarosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4/5 Piaseczna Górka P
9 0 Brzoza Sebastian --- M4/5 Kielce P
10 0 Budny Aleksandra --- K4/5 Józefin R
11 0 Bylewska Ewa 3:33 TEAM K4/5 Trzcianka P
12 0 Chojnacki Maciej TEAM ZALESICE M4/5 Wierzbica P
13 0 Chylicki Marian BIEGIEM RADOM ! M6+ Radom P
14 0 Cieciorowska Aleksandra --- K2/3 Końskie P
15 0 Cieciorowski Andrzej --- M4/5 Końskie P
16 0 Cioch Cezary KALLIPSO RUNNERS TEAM M4/5 Skaryszew P
17 0 Dańska Małgorzata --- K4/5 Radom P
18 0 Dański Rafał --- M4/5 Radom P
19 0 Dąbek Daniel BIEGIEM RADOM ! M4/5 Rykoszyn P
20 0 Deleżuch Wojciech --- M4/5 Niemce R
21 0 Dołomisiewicz Sławomir --- M4/5 Staszów P
22 0 Duda Joanna BBL STRAWCZYN/ WOŹNIAK TEAM K4/5 Mniów R
23 0 Gaj Grzegorz --- M4/5 Białobrzegi R
24 0 Gawroński Marcin --- M2/3 Szczekociny P
25 0 Gołębiowska Marta --- K2/3 Miłków P
26 0 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M4/5 Mirzec P
27 0 Grąkowski Łukasz --- M4/5 Waśniów R
28 0 Iwan Kamil LZS MAKOSZYN M2/3 Bieliny P
29 0 Jackowski Zbigniew --- M6+ Jędrzejów P
30 0 Jagieło Michal IŁŻA PĘDZI M2/3 Brody P
31 0 Jagodzki Daniel --- M2/3 Kielce P
32 0 Janek Sylwester --- M2/3 WIERZBICA R
33 0 Jóźwik Marek RUN4FUN RADOM M4/5 radom P
34 0 Kaliński Patryk --- M2/3 Gielniów P
35 0 Kamiński Piotr --- M4/5 Szyby P
36 0 Kantor Darek --- M4/5 Boduszyn P
37 0 Klamka Wioletta --- K4/5 Kielce P
38 0 Komar Izabela OSTROBIEC K4/5 Kunów P
39 0 Komar Krzysztofa OSTROBIEC M4/5 Kunów P
40 0 Kopciał Jarosław --- M2/3 RADOM P
41 0 Krawczyński Janusz --- M4/5 Gromadzice P
42 0 Kruk Malgorzata --- K4/5 KIELCE R
43 0 Kruk Tomasz --- M4/5 Kielce R
44 0 Krzos Michał --- M2/3 Kielce P
45 0 Kubicz Przemysław --- M2/3 Bliżyn R
46 0 Kudrycki Jakub --- M4/5 Bilcza P
47 0 Kulesza Paweł --- M2/3 Kielce P
48 0 Kułaga Karol --- M2/3 Kielce P
49 0 Kundys Karolina --- K2/3 Warszawa R
50 0 Lisowski Marcin --- M2/3 Szewce R
51 0 Machlowski Ryszard --- M4/5 Kraków R
52 0 Maciąg Krzysztof SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI M2/3 Kielce P
53 0 Madejski Sławomir SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI M2/3 Radkowice P
54 0 Majewski Karol CZARNECKI RUN TEAM M2/3 SKARŻYSKO-KAMIENNA P
55 0 MARCINKIEWICZ ANNA --- K4/5 BIAŁOBRZEGI P
56 0 Marczewski Andrzej --- M6+ Kielce P
57 0 Melon Krzysztof --- M2/3 Kielce P
58 0 Meresińska Iwona --- K4/5 Kielce P
59 0 Michalczyk Mariusz --- M2/3 Kielce P
60 0 Minner Roman MAJONEZY KIELECKIE M2/3 Górno R
61 0 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6+ NOWINY P
62 0 Moćko Jacek --- M2/3 Ząbki P
63 0 Niedziela Sławomir --- M4/5 Szewna /Ostrowiec Św P
64 0 Nowak Marcin IŁŻA PĘDZI M4/5 Iłża R
65 0 Odwrot Hubert 3:33 TEAM M4/5 Trzcianka P
66 0 Piątek Paweł --- M4/5 Kazimierza Wielka P
67 0 Piątkowski Piotrek --- M2/3 Koprzywnica P
68 0 Pierzchała Roman --- M6+ Mierzyn P
69 0 Pięta Marlena OSTROBIEC K4/5 Ostrowiec Św P
70 0 Piętka Dariusz --- M4/5 Ćmielów R
71 0 Polański Robert --- M4/5 Krosno R
72 0 Przepióra Iwona --- K4/5 Chęciny P
73 0 Ratyński Paweł --- M2/3 Główczyn P
74 0 Rdzanek Małgorzata --- K4/5 Kunów P
75 0 Rębkowski Piotr OTWOCK RUNNING TEAM M4/5 Otwock P
76 0 Rudnicki-Matracki Artur RUN4FUN RADOM M4/5 Radom R
77 0 Rychlicki Waldemar --- M4/5 Kowala P
78 0 Sadkowski Paweł ZABIEGANY SKARYSZEW M4/5 Maków P
79 0 Seredyka Aleksandra --- K4/5 Boleścice P
80 0 Sikorska Agata BIEGAM DLA SIEBIE K4/5 KIELCE R
81 0 Snoch Ryszard --- M4/5 Piekoszów P
82 0 Sobczak Bartlomiej --- M2/3 Klwów P
83 0 Sobczak Jadzia --- K2/3 Klwów P
84 0 Socha Norbert --- M2/3 Maków R
85 0 Sokół Sylwia --- K4/5 Sędziszów P
86 0 Sójka-Krzos Agnieszka --- K2/3 Kielce P
87 0 Stasiw Przemysław --- M2/3 Kielce R
88 0 Stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4/5 Kielce P
89 0 Stępień Renata --- K6+ Kielce P
90 0 Szyda Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4/5 Bodzentyn R
91 0 Śpiewak Sebastian --- M4/5 Brody P
92 0 Świerczewski Krzysztof BIEGOWA KUŹNIA M4/5 Sosnowiec P
93 0 WAŚNIEWSKA KAROLINA BIEGIEM RADOM ! K4/5 CEREKIEW P
94 0 Wądek Tomasz --- M4/5 Wiślica P
95 0 Wądołowska Anna --- K2/3 Radom P
96 0 Wąsik Jacek CBFS M6+ Lublin R
97 0 Werenkowicz-Wrona Ilona --- K4/5 Pawłów P
98 0 Wiśniewska Agnieszka --- K4/5 BIAŁOBRZEGI P
99 0 Wnukowski Sebastian --- M4/5 Radom P
100 0 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M4/5 Kielce P
101 0 Wojcieszak Katarzyna --- K4/5 Kielce P
102 0 Wojtuniak Jarosław BIEGIEM RADOM ! M4/5 Małęczyn P
103 0 Wójtowicz Przemysław --- M2/3 Szydłowiec R
104 0 Wrona Kamil SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE M2/3 Starachowice P
105 0 Wzorek Michał --- M2/3 Starachowice P
106 0 Zagórski Rafał --- M4/5 Brzegi P
107 0 Zalewski Łukasz WATAHA WILGA M2/3 Wilga P
108 0 Zgoda Tomasz 3:33 TEAM M4/5 Warszawa P
109 0 Ziemba Iwona --- K2/3 Kunów P
110 0 Ziemniak Jarosław --- M6+ KIELCE P
111 0 Żak Szymon --- M4/5 Ćmińsk P